الکتروشوک

دستگاه الکتروشوک/مانیتورینگ قلبی (defibrillator/monitor) مدل:Re-Pulse6

دستگاه الکتروشوک مدل دفيبريالتور/ مانيتور Re-pulse6 ساخت شرکت اوس سينا است. اين دستگاه کليه نيازهای تيم درمانی بيمارستان ها شامل پزشکان، پرستاران و مهندسين پزشکی بيمارستان ها را فراهم می کند. کاربری دستگاه برای کاربر آسان می باشد. دستگاه الکتروشوک دارای مدهای دفيبريالسيون دستی، کارديوورژن (سنکرون) و پيس ميکر موقت غيرتهاجمی بوده و امکان مانيتورينگ ECG ،SpO2 ،NIBP ،IBP ،TEMP ،CO2 را برای کاربر فراهم می کند. همچنين اين دستگاه از نوع use Frequent است و وقايع و علائم حياتی بيمار را به صورت Trend ذخيره مي کند که داده های آن از طريق کليد CODE SUMMARY در پانل جلويی دستگاه قابل مشاهده است.

دستگاه قابليت استفاده با برق شهر و باتری را داراست همچنین داری باتری خارجی Ion-Li قابل شارژ نیز می باشد. وضعيت شارژ باتری از طريق نشانگر باتری بر روی صفحه نمايش نشان داده می شود. توان AC به منظور منبع تغذيه ثانويه در حين شارژ باتری استفاده می شود.
اين دستگاه سبک و قابل حمل می باشد و قادر است به طور خودکار خود را چک کند. (Self-Test)
در اين دستگاه قابليت گزارش گيری روي رکوردر مهيا می باشد. رکوردر قادر به چاپ تمامی مشخصات مربوط ECG با ساعت و تاريخ و نيز اطلاعات مربوط به شوک روی کاغذ 3 اينچی می باشد.